NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: dopłaty do odszkodowań oc

dopłaty do odszkodowań oc 2 months 1 week ago #1

  • ifudipa
  • ifudipa's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Problem niepełnych odszkodowań z polis komunikacyjnych OC jest tak naprawdę w Polsce wciąż bardzo aktywny. Pomimo pokaźnego zwiększenia wysokości składek ubezpieczeń OC, pod pozorem dostarczania usług najwyższej jakości, nieustannie wiele osób biorących udział w zdarzeniach drogowych nie dostaje takich odszkodowań, jakie faktycznie są im należne. W sytuacji obniżonych wypłat od firm ubezpieczeniowych najrozsądniejszym wyjściem może być sprzedaż odszkodowań, która oszczędzi nam cenny czas, nerwy, jednak i pieniądze. Decydując się na taki krok mamy natychmiastowo pełne dopłaty do odszkodowań oc dostając jednocześnie wszystkie niezbędne nam pieniądze w niezwykle niedługim czasie.
Sprawa jest tu naprawdę prosta. Skupujemy odszkodowania każdego rodzaju, niezależnie od ich wielkości, przejmując na siebie wszystkie obowiązki związane z otrzymaniem od ubezpieczyciela należnej kwoty pieniędzy. Skup szkody OC to przede wszystkim samodzielne, prawidłowe wyliczenie należnej rekompensaty, a w dalszej kolejności przelanie tej kwoty osobie sprzedającej własne odszkodowanie. Z dopłaty do odszkodowań OC można skorzystać też w przypadku, jak wyraziliśmy zgodę na kwotę odszkodowania wyliczoną przez firmę ubezpieczeniową oraz otrzymaliśmy już pieniądze. W takiej sytuacji dopłata stanowi różnicę pomiędzy kwotą należną nam faktycznie, a tą, którą dostaliśmy od ubezpieczalni.
Uczciwy dopłata do odszkodowania to zawsze najrozsądniejsze rozwiązanie pozwalające na szybkie otrzymanie pieniędzy oraz chociażby naprawienie własnego pojazdu z wykorzystaniem oryginalnych części. To właśnie na podstawie tego typu części muszą być wyliczane odszkodowania, ale ubezpieczalnie uwielbiają te kwoty znacznie obniżać. Zaniżone odszkodowanie z OC nie będzie musiało być kłopotem. Walka o uczciwe wypłaty nie musi oznaczać bowiem nawet wielu lat batalii w sądzie z firmą ubezpieczeniową. Wystarczy po prostu wybrać skup odszkodowań OC i w niezwykle krótkim okresie czasu odzyskać wszystkie należne pieniądze, a później zapomnieć o całym problemie. Wypłata uczciwego odszkodowania nigdy nie będzie zależna od efektów sprawy w sądzie przeciw ubezpieczycielowi. Po dokładnym przyjrzeniu się danej sprawie możemy szybko przekazać własną propozycję odszkodowania, a po jego zaakceptowaniu równie szybko je przelać.
The administrator has disabled public write access.