NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Zarządzanie Pamięcią W Androidzie

Zarządzanie Pamięcią W Androidzie 6 months 3 weeks ago #1

Jako rodzic możesz uważać, że nie do końca rozumiesz, co Twoje dzieci robią w sieci. Hack do momio powstał jako odpowiedź na zapotrzebowania użytkowników główną thought autorów jest pomoc użytkownikom których nie stać na używanie płatności za realną gotówkę. Bardzo często zdarza się, że chcesz się gdzieś zalogować, żeby po prostu sprawdzić co robi dany serwis, albo na jakieś discussion Momio Hack board, żeby poszukać informacji, ale wiesz od razu, że nie będziesz na stałe z tego serwisu korzystał.
Dziękujemy za Twój komentarz i jest nam przykro, że masz downside z aplikacją Momio. Gra pozwala nam komunikować się z róznymi najmłodszymi graczami, praktycznie z każdego miejsca na świecie. Momio to produkcja wydana przez Momio Aps, gdzie tworzymy własnego awatara i za pomocą portalu społecznościowego dzielimy się zdjęciami, wydarzeniami i innymi mediami.
Do tego dochodziły wyłudzające abonamenty: po kilku mimowolnych kliknięciach można otrzymywać comiesięczne rachunki za niechciane testy IQ i muzykę na telefon komórkowy. Jest ona chyba najpopularniejszą osobą w dziedzinie przeróbek z Momio - ma ponad 6 tysięcy obserwujących! Momio to sieć społecznościowa dla dzieci na smartfony i przeglądarki internetowe.
The administrator has disabled public write access.